“Umuda Açılan Eller” Projesinde Yer Alan Çocuklara Kıyafet Yardımı Basın Duyurusu

ÇESAV, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Mamak Belediyesi Koordinesinde “Umuda Açılan Eller” Projesinde Yer Alan Çocuklara Kıyafet Yardımı Basın Duyurusu

01/03/2015 Pazar günü saat:13.00’da Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında yürütülen “Umuda Açılan Eller” Projesinde yer alan 100 çocuğa yönelik Çevre Eğitim Sağlık ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Mamak Belediyesi ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde, Talatpaşa Bulvarı No:167 Dikimevi aderesinde bulunan Mamak Belediyesi Muhsin Ertuğrul Sahnesinde  Rol Model çalışması ve kıyafet yardımı yapılmıştır. Programa Eski Çevre Bakanı Sayın İmren AYKUT, ÇESAV Yönetim kurulu Üyesi Serpil BOZAR, Ömer TURNA ve Mamak Belediye Başkanı Sayın Mesut AKGÜL adına Kültür ve Sosyal işler Müdürü Ergül SOYSAL katılmıştır.

Programda, “Umuda Açılan Eller” Projesinde yapılan etkinlikler hakkında bilgi verilerek ÇOGEP kapsamında hazırlanan proje tanıtım videosu katılımcılara izletilmiştir. Bilgilendirmenin ardından öğrenciler rol model kişilerle tanıştırılarak, ikramda bulunulmuştur. Program sonunda katılımcılar ile öğrencilerin yer aldığı Aile Fotoğrafı çekilerek öğrenciler için hazırlanan kıyafetler öğrencilere takdim edilmiştir.

Basına ve Kamuoyuna duyurulur. 02.03.2015

 

 

ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü